You are here:

CENA LIKVIDÁCIE & SLUŽBY

Detailný rozpis potrebných náležitostí ohľadne likvidácie azbestu, služieb a cien likvidácie azbestového potrubia v stupačkách, alebo cien likvidácie azbestových STRIECH (krytín) nájdete tu:

Likvidácia azbestu Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Poprad

 Azbest a materiály s jeho obsahom sú ešte aj v dnešnej dobe súčasťou bežne dostupných miest. Môže za to jeho hojné používanie v stavebnom priemysle po minulé roky, pri stavbe domov, bytových jednotiek a priemyselných budov. Avšak časom sa ukázalo, že ide o materiál, ktorý je zdraviu škodlivý a aj z tohto dôvodu je vo väčšine krajín Európy zakázaný.

Azbest nájdeme v budovách, ktoré boli vystavané zhruba do roku 1989. Išlo o doslova univerzálny materiál, vynikajúci tepelný izolant a nachádzame ho ako súčasť potrubí, na stenách, v priečkach, či na strechách a v strešných eternitových krytinách. Mimoriadne ľahké a oku neviditeľné vlákna azbestu sa môžu postupom času a pri manipulácii ľahko dostať do ovzdušia a odborná likvidácia azbestu je preto vysoko žiadanou službou doma i vo svete.

V žiadnom prípade sa nesnažte odstrániť potrubia, strechy, či očistiť azbestové strešné krytiny svojpomocne. Odstraňovanie azbestu a materiálov s jeho obsahom musí prebiehať vždy pod dohľadom špecializovanej firmy, ktorá má prax a vybavenie potrebné na bezpečnú likvidáciu nebezpečného materiálu.

U nás nájdete presne to, čo hľadáte- profesionálny tím, dlhoročné skúsenosti a priaznivé ceny. Obyvatelia miest ako Ružomberok, Poprad, či Liptovský Mikuláš sa na našu spoločnosť môžu obrátiť a radi vám pomôžeme s likvidáciou azbestu a podobných materiálov. Vďaka dlhoročným skúsenostiam môžeme povedať, že si vieme poradiť aj s navonok neriešiteľnými a nepredvídateľnými situáciami a našou odmenou je spokojnosť našich zákazníkov. Okrem vyššie spomenutých miest svoje služby poskytujeme aj v okolitých obciach Ivachnová, Likavka, Bešeňová, Žiar, Východná, Štrba, Šuňava a okolí.

NAŠE SLUŽBY:

  • likvidácia azbestu v interiéri aj exteriéri;
  • likvidácia azbestu v bytových domoch a panelákoch – azbestové potrubie v stupačkách bytoviek a panelákov;
  • likvidácia azbestu zo striech budov – eternitové strechy, krytiny a materiály;
  • likvidácia azbestu v priemyselných stavbách;

AKÝ JE POSTUP?

Rozšírenie a použitie azbestu a podobných materiálov závisí od každého prípadu. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne, vždy s dôrazom na bezpečnosť všetkých zúčastnených strán od prvého momentu.

V úvode vykonáme odborný prieskum, ktorý nám prezradí rozsah výskytu azbestu v budove či bytovej jednotke. Vytvoríme plán, podľa ktorého bude celá likvidácia azbestu, príp. materiálov obsahujúcich azbest prebiehať. Keďže materiály obsahujúce azbest sa môžu vyskytovať aj na bežne dostupných miestach – ako sú obklady, vodovodné potrubia, elektroinštalácia, okenné zárubne, dvere, ale aj na miestach vysoko položených, ktoré si vyžadujú opäť iný a o niečo zdĺhavejší prístup a vybavenie, vždy ide o proces šitý na mieru klienta.

Vzhľadom na fakt, že ide o nebezpečný odpad, je nutné k nemu tak i pristupovať. Manipulácia a následné odstránenie, odvoz či skladovanie prebieha vždy v súlade so zákonom a za prísnych bezpečnostných predpisov tak, aby priestor bol po likvidácii bezpečný a vhodný na ďalšie užívanie. Naše postupy a technológie sú na najmodernejšej úrovni.

Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes. Všetky potrebné náležitosti spojené s likvidáciou azbestu vyriešime za vás a výsledkom našich služieb je bezpečný a „čistý“ priestor. Pracujeme z dôrazom na ochranu životného prostredia i pre budúce generácie.

GALÉRIA & REFERENCIE